Top 5 moich najchętniej czytanych tekstów z 2017 roku

Wielkimi krokami nadchodzi jego koniec, więc myślę, że warto zacząć podsumowania. Postanowiłem zebrać w jednym miejscu teksty napisane przeze mnie w mijającym roku, najchętniej przez Was czytane. Jeśli któryś Wam umknął, to jest okazja to „naprawić”.

Dieta przy trądziku – co wrzucić, a czego się pozbyć?

Temat, jak wielokrotnie już podkreślałem, wciąż jest poddawany pod dyskusję. Z jednej strony wciąż dowiadujemy się nowych rzeczy (dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie:) ). Z drugiej wciąż pokutują pewne mity nie mające z rzeczywistością za wiele wspólnego. Z nimi warto się rozprawiać.

Przeczytaj artykuł

 

 

Czystek w tabletkach – który preparat wybrać?

To roślina o której głośno zrobiło się tak naprawdę w ciągu kilku ostatnich lat. Posiada naprawdę ogromne właściwości. I naprawdę warto z nich korzystać. To nie aż tak częsta sytuacja, że mamy sposób na tyle dolegliwości w jednym miejscu. Pytanie, który preparat z nim wybrać. Odpowiedź poniżej.

Przeczytaj artykuł

 

 

Zioła na trądzik – poznaje TE najskuteczniejsze

To tekst z października bieżącego roku. Rośliny to w moim odczuciu zdecydowanie najlepsze rozwiązanie na trądzik. Mam oczywiście na myśli… te najskuteczniejsze:) Ich stosowanie oznacza brak skutków ubocznych. A jeśli mieliście okazję stosować „chemię”, to wiecie, że mogą one być szkodliwe.

Przeczytaj artykuł

 

 

Skąd wiadomo, że w organizmie jest za dużo toksyn?

To również temat o którym głośno zrobiło się w ciągu ostatnich lat. Niestety jesteśmy narażeni na ogromną liczbę toksyn (również dostarczanych z zewnątrz, ci co mieszkają w dużych miastach, wiedzą o co chodzi niestety). A potrafią one zrobić dużo złego. Warto więc znać sygnały wskazujące na to, że trzeba będzie się ich z organizmu pozbyć

Przeczytaj artykuł

 

 

Poznaj właściwości aloesu

To roślina, która ma ich naprawdę sporo. Zwłaszcza teraz zimą część z nich może być przydatna. I myślę, że warto się zapoznać z tym tekstem. Dość powiedzieć, że aloes dość mocno stymuluje układ odpornościowy. A kto by nie chciał przeżyć zimę bez infekcji wirusowych?:)

Przeczytaj artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *