Trądzik nie oszczędza nikogo

Często słyszę od osób zmagających się z pryszczami, że problem dotyczy tylko i wyłącznie ich. To oczywiście nieprawda i zaraz Was o tym przekonam. Bo trądzik naprawdę nie oszczędza (prawie) nikogo.

Kiedy się pojawia?

Jak wiadomo jest on charakterystyczny dla okresu dojrzewania. To wynik z tego czego nie przeskoczymy w związku z tym czasem. Zmiany hormonalne. Zdecydowanie – pod kątem trądziku – gorzej mamy my. To wina tego, że androgeny, które szaleją wtedy w męskim organizmie, powoduje nadmierne wydzielanie sebum. Tłusta skóra z kolei to zatykające się pory i „używanie” dla bakterii. Efektem takiej sytuacji jest trądzik. Jego natężenie jest różne i zależne od kilku czynników. Chociażby od tego czy coś z nim robisz.

To, że mężczyźni mają problem z trądzikiem w okresie dojrzewania nie oznacza iż problem ten oszczędza kobiet. O ile na tym etapie życia zmaga się z ich z tym problemem mniej, to później sytuacja się odwraca. Coraz głośniej mówi się o trądziku u dorosłych. Zdecydowanie w ostatnich latach zwiększyła się liczba przypadków tego problemu. Nie będziemy w tym momencie wchodzili w szczegóły dlaczego tak jest. Faktem jest, że zdecydowanie częściej problem dotyka kobiet.

Trądzik omija znanych i lubianych

To bardzo częste twierdzenie. I kompletnie niezgodne z rzeczywistością. Bo z jakiego niby powodu miałby ich omijać? Bo stać ich na bardzo drogie preparaty do pielęgnacji skóry, dzięki temu mogą uniknąć trądziku. Ok, jest to w miarę sensowny argument, ale posiadanie takowych kosmetyków nie oznacza np. że potrafi się ich stosować. Druga sprawa to tacy sami ludzie jak ja i Ty. U nich też w organizmie dzieją się różne rzeczy. Takie jak chociażby okres dojrzewania. Hormony buzują powodując nadmierną produkcję wydzielanie sebum.

I zaraz Wam udowodnię, że nie rzucam słów na wiatr. Salma Hayek przyznała się, że cierpiała na okropny trądzik w wieku 25 lat. Kloe Kardashian to kolejna znana osoba, której bez większego problemu „wyciągniecie” zdjęcia z trądzikiem. I w naszych skromnych progach bez trudu znajdziecie znane osoby zmagające się z tą dolegliwością. Za przykład niech posłuży modelka Luxuria Astaroth (kojarzona między innymi z teledyskami Donatana).

Nonance rozwiązanie dla wszystkich

Niezależnie od tego, czy jesteś znany szerokiej publiczności, czy Twoja rozpoznawalność nie wychodzi poza znajomych, to właśnie ten preparat pomoże Ci w walce z trądzikiem. Niezwykle popularny w USA, dostępny w Polsce. Nonacne pomaga wszystkim, bo uderza w przyczyny trądziku. A te są takie same:).

Zamów Nonance u producenta – 20% taniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *