5 rzeczy, które musisz wiedzieć o trądziku młodzieńczym

To sprawy, które mogą okazać się niezbędne do tego, aby z nim wygrać. Pozbyć się tych – pojawiających się zwykle nie w porę – pryszczy. Zapraszam do zapoznania się z rzeczami, które warto wiedzieć o trądziku.

Co powoduje pryszcze?

Zacznę od tego, że sprawa jest trudna;). Na pierwszy rzut oka oczywiście. Sam proces powstania stanu zapalnego, czyli pryszcza skomplikowany zbytnio nie jest. Prowadzą do niego: nadmiar sebum, bakterie i niewłaściwa pielęgnacja skóry. Swoje do powiedzenia w tej materii ma brud zatykający gruczoły łojowe. Jeśli chodzi o trądzik to mówi się zwykle o kwestiach genetycznych, ale przede wszystkim zmianach hormonalnych, które zachodzą w dojrzewającym organizmie. Gdy do głosu dochodzą androgeny. To męskie hormony.

Co oznacza pryszcz na środku czoła?

To ciekawostka, która myślę warto znać. Bez większych problemów znajdziecie w sieci. To gdzie trądzik młodzieńczy się objawia, oznaczać ma na przykład problemy zdrowotne. Jeśli pryszcze zauważycie w dużej ilości na czole, to może świadczyć o nieodpowiedniej diety. Dokładniej rzecz biorąc – zbyt dużej ilości tłuszczy pochodzenia zwierzęcego. Może to być też efekt problem z trawieniem. Jeśli zaś pryszcze pojawiają się w dużych ilościach na policzkach,to prawdopodobnie problemem jest… nadmiar stresu.

jedzenie

Uważaj na dietę

Bardzo wiele osób pyta – również i mnie – co z tym jedzeniem. Powoduje problem, czy nie ma żadnego wpływu? Zwykle odpowiadam – sprawa ma wiele płaszczyzn. Daleki byłbym od stwierdzeń, że dany produkt zawsze wpływa na ilość pryszczy. Często w takim kontekście wymienia się zwykle lody i czekoladę. Fakt w pewnej ilości przypadków tak jest. Ale nie u wszystkich. Na pewno niezdrowa dieta może powodować problemy skórne. Mam tutaj na myśli przede wszystkim tłuste, ciężkostrawne jedzenie. Tak, fast food również.

Cynk – pierwiastek ważny przy trądziku

Nie on jedyny, ale warto właśnie na niego zwrócić uwagę. Cynk ma wpływ na stan skóry. Problemem z perspektywy diety jest to, że pierwiastek ten w największych ilościach występuje w owocach morza. Wiele osób ich nie lubi. Spora jest liczba tych, którzy ich jeść nie powinny. Owoce morza mogą uczulać. Pewne ilości cynku znajdziecie w też kaszy gryczanej i pestkach z dyni.

Wybierz najlepszy preparat na trądzik młodzieńczy

Co to oznacza? Taki, który jest skuteczny. Walczy nie tylko z objawami trądziku (tych możemy się pozbyć przy użyciu domowych sposobów), ale i przyczynami. Ma w sobie odpowiednie, działające składniki. Tak jest w przypadku Nonacne. Zawiera między innymi wyciąg z czerwonej koniczyny. Dzięki temu składnikowi ograniczycie wydzielanie sebum, o którym wspominałem wyżej. Nonacne zawiera też wspominany wyżej cynk. Ma w sobie również Sarsaparillę. To z kolei roślina o działaniu przeciwbakteryjnym. Produkt ten uderza więc w przyczyny, likwidując też objawy. Działa od wewnątrz organizmu (jest dostępny w kapsułkach).

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PREPARATU NONACNE:

 • NATURALNY, SKUTECZNY SKŁAD
 • BRAK SKUTKÓW UBOCZNYCH
 • LIKWIDUJE KAŻDĄ PRZYCZYNĘ TRĄDZIKU
 • ZAPOBIEGA POWSTAWANIU PRYSZCZY

TYLKO TERAZ ZAMÓW 3 OPAKOWANIA W CENIE 2

2 myśli na temat “5 rzeczy, które musisz wiedzieć o trądziku młodzieńczym

 • 26 września 2016 o 14:26
  Permalink

  Dzięki, że namówiłeś mnie do Nonacne. To naprawdę podziałało:)))) Zrobiłam sobie na początku roku pełną kurację i przeszło. Czekałam jeszcze specjalnie od kwietnia, żeby sprawdzić czy to nie na chwilę efekt. Dalej ani pryszcza:)))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *