Skąd te pryszcze po lecie?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to bardzo dobrze trafiłaś. Odpowiem na nie, a przy okazji wskażę Ci możliwe rozwiązania problemu nasilonego po lecie trądziku. Zapraszam do czytania.

Jeszcze parę tygodni było ich mniej…

Nie zaryzykuję zbyt wiele, przedstawiając scenariusz w którym zagrałaś główną rolę. Przed wakacjami walczyłaś z trądzikiem. Z mniejszym lub większym powodzeniem. Usłyszałaś od znajomej/przeczytałaś w sieci, że opalanie pomaga zwalczyć trądzik. Jako, że lubisz się smażyć na słońcu, to postanowiłaś połączyć przyjemne z pożytecznym.

I faktycznie przez pewien czas pryszczy było jakby mniej. Dobra, naprawdę wydawało Ci się trądzik zaczął się poddawać. Pewnie byłaś zadowolona i opalałaś się coraz dłużej i więcej. Lato jednak nieubłaganie zbliża się do końca. Słońce – jeśli w ogóle jest – już nie jest tak „ciepłe” jak chociażby w lipcu. Nie poopalasz się już. Cóż, dopiero w przyszłym roku. Problem polega na tym, że pryszcze wróciły i jest ich jakby więcej.

Słońce nie pomaga przy trądziku

To mit. Do tego bardzo szkodliwy dla Twojej skóry. Owszem, promienie słoneczne na początku zadziałają w taki sposób, że liczba pryszczy się zmniejszy. Tylko jednak przez pewien czas. Potem, kiedy skończy się lato, trądzik niestety wróci. Dojdzie do jego zaostrzenia. Właśnie teraz. Z końcem sierpnia i na początku września. To problem wielu osób zmagających się z tą dolegliwością.

Jak walczyć z nasilonym trądzikiem?

Przede wszystkim musisz sobie zdać świadomość z tego, że nie możesz się skupić jedynie na objawach, czyli na pryszczach. Uderzając w przyczynę trądziku pozbędziesz się przy okazji i ich. Nie będziesz musiała zastanawiać się w przyszłym roku, czy się opalać, bo trądziku wróci. Nie wróci. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest preparat Nonance. Bezpieczny i skuteczny. I właśnie teraz przyda Ci się najbardziej.

Jego naturalny skład zapewni Ci:
  • szybką likwidację trądziku,
  • polepszenie stanu skóry, zmniejszenie łojotoku,
  • brak blizn potrądzikowych.

ZAMÓW U PRODUCENTA 3 OPAKOWANIA W CENIE 2

Co zrobić ze skórą?

Zwykle po lecie jest ona w nie najlepszym stanie. Przesuszona na skutek działania promieni słonecznych. Potrzebuje ona regeneracji. Z trądzikiem walczysz już od środka, w przypadku ratowania skóry powinnaś zdecydować się na kosmetyk o działaniu nawilżającym. Mają one między innymi w swoim składzie oleje i aminokwasy.

Możesz też rozejrzeć się za kosmetykiem regenerującym. W tym wypadku warto zwrócić uwagę na takie składniki jak witamina A i E. Istotny jest też kwas askorbinowy. To nic innego jak witamina C. przyspiesza ona regenerację skóry. Powodzenia!:)

One thought on “Skąd te pryszcze po lecie?

  • 15 września 2016 o 10:48
    Permalink

    U mnie tak w zeszłym roku było. Wróciłam z wakacji i gdzieś w drugim tygodniu września… masakra! Miałam bardzo duży wysyp pryszcze. Ratowałam się wspominanym Nonacne (już nie pamiętam skąd wpadłam na ten pomysł, ale chyba znajoma mi go podsunęła. Nieważne zresztą:) Ważne, że pomogło i trądzik jest tylko wspomnieniem:))

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *