Walka z trądzikiem – zrób sobie roczne podsumowanie

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. To najlepszy czas na podsumowania, ale też i podejmowanie decyzji. Jeżeli zmagasz się z trądzikiem, to warto teraz siąść i odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy zostały podjęte jakieś działania?

Na początek dieta

Czy była skonstruowana pod walkę z trądzikiem? Co mam na myśli? Przede wszystkim pozbawiona niektórych produktów. Takich, którym przypisuje się negatywny wpływ na skórę i organizm w ogóle. To między innymi fast food. Wszelkiego rodzaju produkty wysoko przetworzone powinny wylecieć z diety. Jedz zdecydowanie mniej tanich wędlin. W jadłospisie nie powinny królować chipsy i inne przekąski.

Zwróć uwagę czy w menu było dużo warzyw. Zwłaszcza takich zawierających witaminy A i C. Dodatkowo pewne pierwiastki. Mam tutaj na myśli między innymi siarkę i cynk. Zresztą tych ostatnich warto szukać też w innych produktach. To chociażby kasze i owoce morza. Przypomnij sobie koniecznie jak wyglądał jadłospis w mijającym roku.

Jakieś domowe sposoby?

Pryszcze wciąż się pojawiały, więc szukałaś prostych sposobów? Jest ich sporo. Część może być pomocna. Innych lepiej unikać. Na pewno warto wypróbować maseczkę z aspiryny, sok z cebuli i miód. Czy zdarzało Ci się je stosować? Czy raczej domowe sposoby to nie jest to w tym roku sprawdzałaś?

Tak w ogóle warto je wziąć pod uwagę. Są tanie i pomogą w nagłej sytuacji. Gdy pojawi się pryszcz tuż przed imprezą. Wtedy nie ma nic lepszego niż taki tani, domowy sposób.

Profesjonalne rozwiązania

Czy w tym roku zdecydowałaś się na jakiś preparat? I najważniejsze pytanie. Czy Ci pomógł? Czy pod koniec roku możesz powiedzieć „trądzik to już tylko złe wspomnienie”. Wiele zależy od tego jaki to był produkt. To oczywiste. Być może Twój wybór padł na wizytę u dermatologa, który przepisał Ci konkretne rozwiązanie. I znowu pytanie brzmi: Pomogło?

W 2017 z gotowym rozwiązaniem na trądzik

Jeśli trądzik nie zniknął, a wręcz się nasilił, to część rozwiązań, które warto wprowadzić w nowym roku napisałem wyżej. I myślę, że warto z nich skorzystać, gdy walczysz z pryszczami. Jeśli chodzi o konkretne rozwiązanie uderzające bezpośrednio w przyczynę problemu, to warto postawić na preparat Nonacne.

W pełni naturalne i bezpieczne rozwiązanie. Działające na kilku polach. Między innymi ogranicza wydzielanie sebum ma właściwości przeciwzapalne. To preparat, który pozwoli Ci się pozbyć w pełni problemu w kilka miesięcy.

A teraz niespodzianka. Warto zajrzeć na stronę producenta, bo Nonacne jest teraz w promocji. 20% taniej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *