Zrób sobie świąteczny prezent – pozbądź się trądziku

Mierzysz się z nim już od dłuższego czasu? Nie wiesz już co zrobić? Czas poznać rozwiązanie, które pomoże Ci się go w końcu pozbyć. Zrób sobie świąteczny prezent.

Po pierwsze – zwróć uwagę na dietę

Wciąż trwa dyskusja nad tym, czy faktycznie ma ona aż tak duży wpływ na stan skóry, ale warto pamiętać o paru sprawach. Zwłaszcza w okresie świąt, które „wymuszają” na Tobie pewne odstępstwa od zdrowego odżywiania. Z drugiej strony nic się nie stanie jak te dwa będziesz szaleć z jedzeniem:).

Po pierwsze pozbądź się niezdrowego jedzenia. Mam tutaj na myśli fast food. Czy bardziej ogólne produkty wysoko przetworzone. Tak, zaliczają się do nich słone przekąski: chipsy i krakersy. Wędliny, zwłaszcza te tańsze, również powinny wylecieć. Dlaczego? Przede wszystkiego ze względu na zestaw sztucznych dodatków, które się w nich znajdują.

Są też produkty, zawierające pewne istotne dla skóry składniki, warte umieszczenia w jadłospisie. O niektórych z pierwiastkach pisałem ostatnio. Dość powiedzieć, że dla Twojej skóry istotne będą między innymi warzywa zawierające siarkę, a także witaminę A, C i E. Pamiętaj o też o cynku. Generalnie jadłospis powinien zawierać więcej warzyw. Ma być zdrowo:).

Po drugie – wybierz skuteczne rozwiązanie na trądziku

Do tego takie, które nie będzie uciążliwe w okresie świątecznym. Wiadomo jesteś zabiegana, niekoniecznie masz czas na skomplikowane zabiegi. Potrzebujesz czegoś co rozwiąże problem trądziku niejako za Ciebie.

Poznaj więc Nonacne. Preparat oparty wyłącznie o naturalne składniki. Dzięki temu w jego w przypadku nie musisz się obawiać skutków ubocznych. Bo ich nie ma. To bezpieczne rozwiązanie. W składzie Nonance są między innymi wyciąg z sarsaparilly i czerwonej koniczyny (więcej o całym składzie przeczytasz na stronie producenta).

Pierwszy z wymienionych uderza w bakterie, współodpowiedzialne za trądzik. Redukuje stany zapalne. Dzięki temu skóra gładka. Czerwona koniczyna z kolei ogranicza wydzielanie sebum. Kolejną przyczynę trądziku.

Jedyne co należy robić. To codziennie przyjąć dwie kapsułki. Jedną rano, drugą przy obiedzie. Nie zajmuje to dużo czasu. Nie przeszkodzi w świątecznych przygotowaniach. A pozbędziesz się trądziku.

Co jeszcze warto wiedzieć o Nonacne przed podjęciem decyzji:

– Całkowicie naturalny skład = brak skutków ubocznych

– Składniki dobrane w taki sposób, aby uderzać w każdą przyczynę trądziku

– Działą więc m.in. przeciwzapalnie i antybakteryjnie

– Pozbywa się trądziku szybko i skutecznie

Kuracja kosztuje mniej niż inne rozwiązania tego typu

A teraz dodatkowo jest promocja 20% taniej!

One thought on “Zrób sobie świąteczny prezent – pozbądź się trądziku

  • 20 stycznia 2017 o 09:08
    Permalink

    No i zrobiłam sobie świąteczny prezent:) Kupiłam Nonance, bo już nie mogłam z tym trądzikiem. Minął miesiąc i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Już po tym czasie pojawiły się efekty:D Przede wszystkim zmniejszyła się liczba pryszczy. Po drugie – w końcu – skóra mi się tak „nie poci”. To był dla mnie ogromny problem. Czekam na dalsze efekty:))

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *